Tervetuloa Food Industry 2026 -messuille Tampereelle!
Dieta / Tapahtumat / 9.6.2026

Dieta tarjoaa laiteratkaisuja elintarviketeollisuuden vaativiin olosuhteisiin
Kutsumme sinut lämpimästi tervetulleeksi Suomen johtavaan elintarvikealan tapahtumaan 9.–10.9.2026, kun Tampereen Messu- ja Urheilukeskus täyttyy elintarviketeollisuusalan ammattilaisista. Olisi mahtavaa tavata juuri sinut osastollamme!
Skaalautuvia ratkaisuja tuotannon kaikkiin vaiheisiin
Elintarviketeollisuudessa tehokkuus, tasalaatuisuus ja korkea hygienia ovat avainasemassa. Ratkaisumme skaalautuvat joustavasti teidän tarpeidenne mukaan, oli kyseessä sitten yksittäisen laitteen hankinta, tuotannon laajennus tai kokonaisen linjaston uudistus.
Kehitämme valikoimaamme jatkuvasti tarjotaksemme aina ajanmukaiset ja luotettavat ratkaisut toimivan tuotannon tueksi. Tule osastollemme keskustelemaan elintarviketeollisuuden asiantuntijoidemme kanssa, autamme mielellämme tehostamaan nykyisiä prosesseja entisestään.
Nähdään Tampereella!
Rekisteröidy tapahtumaan ja tule inspiroitumaan monipuolisista ratkaisuistamme. Löydät meidät osastolta D 210.

Matti Kamppinen
Business Development Manager, elintarviketeollisuus
matti.kamppinen@dieta.fi0400 963 675